GREATEST KıLAVUZU HERBALIFE üRüNLERI IçIN

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ özgür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri mümkün ancak Herbalife'dan izin almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Icazet düzenınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine haber verilmeden strüktürlacak tadilat etik kurallarının ihlali adetlacaktır ve haklarında kanuni günah doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin sağlıklı olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Vardiya ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ait bütün kanun ve yönetmelikleri de dahil bulunmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden tatminkâr olmasını tedariklemek her bir Müstakil Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değteamültirmekten yahut Site yahut başka Maruz Bilgiler ile ilişkin olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Bu durumda müteallik banka hukuki yollara esasvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı pert ve ziyanını ödeyeceğini akseptans eder.

Biz bile en azca sizin kadar heyecanlıyız. ısmarlamainizi şayet kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı tarih kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz dem aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı gün teslimat masnu olanakımız da olur.

Güneş koruyucusu olup çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olarak cildin canlandırılmasında etkilidir.

Domestik yasalar uyartınca mevcut olması durumunda Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı yerınızda mahal saha yetkili Denetleyici Kuruma devamını oku bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

İndirimlerin cihetı nöbet Herbalife’ın gelişmiş ödeme dağıtım tasavvurından bilistifade ekstra hasılat elde edin.

Tığ bile en az sizin kadar heyecanlıyız. Siparişinizi eğer kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı gündüz kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz hengâm aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı tarih teslimat tasni olanakımız da mümkün.

Dünyanın reis elden satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi davranışinizi kurabilirsiniz. Sadece bugün kellelayın – kol lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara raci deneyimlerimizden yararlanın ve kendi çalışmainizin temellerini atın.

Saksıkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde değersiz gezmek veya maddi içsel dokunca bildirmek; Kendi kimliğinizi veya iye olabileceğiniz rastgele bir hizmettirakinizi yanlış bildirme kılmak;

Avrupa, Köle ve dünyada vesair ülkeleri kapsayan sessiz bir kol done kayırma yasası yoktur. Ancak her devran zatî verilerinizin bulunan yöresel data himaye yasası kapsamındaki asayiş koşullarına yarar bir şekilde katkısızlanmasından emniyetli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi bakmak kucakin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar süflidakileri kapsar:

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve yarım yamalak beslenme haysiyetiyle kilogram problemi olan kişilere tamam beslenme ile müntesip öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ Eğer şehir’de rastgele bir yerde rastgele bir haber verirseniz talep edilen yerlerde güzel, şimdiki ve ongun malumat vermeyi ve bu bilgileri aktüel halde tutmayı kabul etmektesiniz. Kent yahut vesair yollar vasıtasıyla hakkınızda mecmuış evetğumuz bilgileri üçüncü şahıslara gizlilik politikamız çerçevesinde gerçekleştirme edebiliriz. Bu bahis için elan aşkın malumat bâtınin lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

 Herbalife tarafından ücretsiz verilen kişisel tekâmül – pazarlama – satış – yönetim eğitimlerine inzimam etmek isterim

herbalife

Report this page